Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mandulagyulladásom lehet?

Mandulagyulladásom lehet?

Figyelt kérdés
Tegnap délután kezdödött. Kicsit, olyan mintha félrenyeltem volna, de jobban belegondolva, lehet a mandulámat érzem a torkomban. Nyelésnél érzek valamit csomót, gombócot a torkomban, de nem mindig. Lázam nincs, de antibiotikumot szedek. Csütörtökön távolították el a bölcsességfogamat és eddig teljesen jól voltam. Szombaton kicsit megerőltettem magam sporttal. Kicsit a hangom is rekedt volt reggel azt mondják. Lehet, hogy a mandulám van megdagadva?
2010. aug. 23. 10:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, lehetséges. Az egyik barátnőmnél is ugyaígy kezdődött, nem rég vették ki neki egy műtét keretei közt. Szerintem menj ez orvoshoz.
2010. aug. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi. Az orvossal még várnék, mert az antibiotikumot még úgyis szedem (fogam miatt), és az torokra is hat. Most vettem rá ilyen szopogatós tablettát is. Persze, ha néhány napon belül nem lesz jobb, akkor megnézetem. De talán ahogy a fogam helye gyógyul, úgy ez is. Eddig soha nem volt problémám a mandulámmal és a torkom sem szokott fájni.
2010. aug. 23. 11:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!