Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Van olyan, aki még nem volt...

Van olyan, aki még nem volt bárányhimlős?

Figyelt kérdés
Habár általában kisgyerekként elkapják az emberek, apukámnak is 24 évesen a nászutukkor lett bárányhimlője. Szóval van itt olyan, aki idősebb, és még nem volt neki?
2010. aug. 21. 11:29
 1/5 anonim ***** válasza:

én 15 vagyok és még semmilyen himlőm nem volt...kíváncsi vagyok mikor fog előjönni -,-" mert akkora szerencsétlen vagyok hogy pont a legrosszabbkor

amúgy ez a himlő dolog mindenkinél van, vagy előfordul hogy valaki úgy hal meg hogy sosem volt neki?

2010. aug. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Előfordulhat, hogy senki sem kapja el, de ez nagyon ritka. Nagyon-nagyon valószínű, hogy egyszer el fogod kapni. Viszont utána az a nagyon valószínűtlen, hogy még egyszer elkapod. De hallottam már az ellenkezőjéről.
2010. aug. 21. 11:52
 3/5 A kérdező kommentje:
Vagyis, hogy valaki soha nem kapja el.
2010. aug. 21. 11:52
 4/5 anonim ***** válasza:
Én sem voltam. Csak rózsahimlős (rubeola).
2010. aug. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

A férjem sem volt bárányhimlős,egészen 32 éves koráig.Aztán a kisfiam elkapta az oviban,és utána elkapta tőle a lányom és a férjem is!

Amúgy nagyon érdekes dolog ez a betegség,mert amíg a gyerekeim nyugodtan átvészelték minden gond nélkül,azalatt a férjem 40 fokos lázzal feküdt egy hétig!

Én úgy gondolom hogyha valaki nem kapja el gyerekkorában és később a gyereke elkapja akkor úgyis kijön rajta is.

De végülis úgy hallottam már van ez ellen is oltás úgyhogy lehet hogy olyan is van aki egész életében nem lesz bárányhimlős! :)

2010. aug. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!