Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Őssejt transzpaltacion volt-e...

Őssejt transzpaltacion volt-e valaki, vagy valakinek ismerőse?

Figyelt kérdés
Edesanyamnak egy gyogyithatatlan csontrak betegsege van, most kapta vissza a sajat őssejtjeit, eppen bent van a korhazi "box"-ban, a steril szobaban, es ha kiengedhetik, meg 100 napig otthon quaranten-ban kell apolni. Szeretnem tudni, hogy mire szamithatunk az allaptat illetoen ebben a 100 napban?
2010. aug. 20. 20:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Myeloma multiplexes? Szt Lászlóban van?
2010. aug. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Állapotát senkinek nem lehet előre tudni milyen lesz. Kell egy szoba ahol csak ő van, a mosdókat meg szigorúan és alaposan kell takarítani mielőtt használja, kaját is van amit nem ehet addig.
2010. aug. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen, myelom-as, es a Szt. Laszloban van.

Az apolasat illetoen nem aggodom, mert arrol mar fel lettunk vilagositva, es minden tolunk telhetot megteszunk, hogy a leheto legbiztonsagosabb, es legmegfelelobb eletfelteteleket kapja. Csak a fizikai, es mentalis allapotara lettem volna kivacsi, illetve arra, hogy azok, akik atmentek mar ezen, hogy eltek meg.

Bar en is tudom, hogy minden ember egyedi, es maskepp reagal, de jo lenne tapasztalatokrol hallani...

2010. aug. 25. 17:26
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is ott voltam, szerintem lehet egy szobában is voltam vele.
2011. febr. 1. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!