Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mindig beteg vagyok a légkondi...

Mindig beteg vagyok a légkondi miatt. Hogy lehet megelőzni?

Figyelt kérdés
A gondom az hogy nem bírom a légkondit, ha párszor bemegyek egy légkondicionált helyiségbe az nálam automatikus megfázást jelent. Elkerülni nem tudom, mert a munkahelyen, üzletekben, mindenhol van légkondi otthon hiába nincs. Ez azt jelenti hogy nyáron 3-4 alkalommal biztos náthás vagyok, pl most is és ez már évek óta így megy. Télen nem is vagyok soha megfázva csak nyáron. Hogy lehetne ezt elkerülni mert már nagyon kellemetlen hogy finoman fejezzem ki magam.
2010. aug. 14. 21:36
 1/3 anonim ***** válasza:
nem mész olyan helyre úgy a legkönnyebb megelőzni
2010. aug. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De írtam hogy nem tudom elkerülni... Légyszi az írjon akinek van javaslata
2010. aug. 14. 21:50
 3/3 anonim ***** válasza:
Jobban fel kell öltözni, ahol van légkondi, én pl. moziba is szoktam vinni ruhát és ha nagyon hideg van felveszem, ha meg érzem hogy pont rám jön a huzat akkor odébb ülök.
2010. aug. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!