Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi lehet a bajom? (Kérdésed...

Mi lehet a bajom? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

tegnap este amikor lefeküdtem másodpercenként bedugult a fülem.olyan érzés volt mintha elszorítottam volna egy eret.Felültem kb 10 percig de még mindig másodpercenként dugult be, és utána iszonyatosan elkezdett fájni. majd egy olyan érzést éreztem a fájdalommal együtt mintha vmi mászna a fejembe (bár ezt sokszor szoktam érezni a lábamba meg mindenhol.) aztán a fájdalom le ment a szívemhez :S majd kis idő múlva elmúlt a fájdalom..

de a fülem továbbra is bedugult.és anyuék nem visznek el az orvoshoz mert ez "semmiség." lehet ,hogy tényleg így van de a ti véleményetek is érdekel.

14/L


2010. aug. 5. 15:30
 1/7 A kérdező kommentje:
bocsánat a szó ismétlésért.
2010. aug. 5. 15:31
 2/7 anonim ***** válasza:
az anyudék felelötlenek, menj el fül orr gégszetre!azonnal
2010. aug. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem értem anyukádékat, mert azért ez nem normális állapot. 14 éves nagylány vagy. Tudod hol a gyermekorvosi rendelő. Menj el egyedül, és mond el a panaszod. Ne aggódj, az orvos nem fog elküldeni azzal, hogy ez semmiség. Lehet, hogy nem komoly probléma, de egy kivizsgálást mindenképpen megérdemel. A fájdalom soha nem normális, de 14 éves korban meg főleg nem.
2010. aug. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Ki kellene vizsgáltatni.
2010. aug. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hát az a helyzet ,hogy elköltöztünk és még nem vagyok át jelentve ebbe a rendelőbe és szülői bele egyezés is kell ,hogy átjelentkezhessek. (vagyis a szülőnek is ott kell lennie.)
2010. aug. 5. 15:48
 6/7 anonim ***** válasza:

Serdülő lányoknál az ilyen és hasonló tünetek a nagy hormonváltozások tünetei. Általában nem jelentenek betegséget. Ha sűrűbben jelentkezik, vagy komolyabb panaszok is jelentkeznek, akkor jó, ha orvos is megvizsgál.

De azért nyugodj meg.

2010. aug. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha akut panaszaid vannak, átjelentkezés nélkül is ellát a körzeti orvos /gyerekorvos/.
2010. aug. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!