Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Van itt olyan, akinek pozitív...

Van itt olyan, akinek pozitív volt a COVID19 tesztje?

Figyelt kérdés
Voltak tüneteid? Ha igen micsodák és hogyan élted meg?
2020. máj. 3. 22:40
 1/4 anonim ***** válasza:
20%

1993-ban Kary Mullis megalkotta a pcr tesztet. 1993-ban ez az amerikai kutató Nobel díjat kapott érte. Maga Mullis elmondta akkoriban, hogy ez a pcr teszt

NEM alkalmas vírusdiagnosztikára, mégis ez használják Vuhan-ban, és a általában a világban, az úgynevezett covid-19 pandémia alatt!


FORRÁS:

YOUTUBE, 40 éve praktizáló magyar orvos állítja a fentieket az alábbi, néhány nappal ezelőtti videóban:

"Kell-e a koronavírus ellen védőoltás?"

https://www.youtube.com/watch?v=4EIwugvRgZ0


A doktor úr a VALÓDI tudományos megállapításokat összegyűjtette -és folyamatosan gyűjti- arról, hogy rendszeresen erősen túloznak hivatalos közlésekben a koronavírus veszélyességéről, és általában meglehetősen tévesek a koronavírusról szóló statisztikák:


[link]

swprs.org/egy-svajci-orvos-a-covid-19-rol


"Köszönjük" a Rock and fellereknek,

hogy becsületesen felveszik a maszkot az üzletekben és a bankokban is:

[link]

[link]

2020. máj. 4. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
64%

1993-ban valóban nem volt alkalmas a PCR vírusdiagnosztikára, mert nem tudott olyan kis mennyiségű DNS-t vagy RNS-t kimutatni, mint ami a vírusnál kell (fals negatív reakció). Ezen kívül, akkor még nem volt ismert az emberi genom teljes mértékben, és a vírusok egy-egy részükben hasonlítanak az emberi genomra (fals pozitív reakció).


De azért azóta eltelt 27 év, sokat fejlődött a technika, a PCR sokkal specifikusabb és érzékenyebb lett. Egy 27 éves állításra hivatkozni (ami a maga idejében igaz volt) számomra azt jelenti, hogy a nyilatkozó kicsit lemaradt virológiából és a PCR jelenlegi állásából egyaránt.


DE az eredeti kérdés nem ez volt, kérdező, bocs, hogy helyretettem az 1. válaszolót.

2020. máj. 4. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
17%

Nem 27 éves állítás, hanem a NAPOKBAN IS ÁLLÍTOTTA ORVOS (többről is tudok), aki már ÖTVEN éve praktizál és a LEGFRISSEBB kutatási eredményekre hivatkozik!


Dr. Ébert Jenő belgyógyász doktor (1970-ben a SOTE-n végzett), aki Németországban kórházigazgató volt, jelenleg Svájcban orvos,

íme a legfrissebb kutatási eredményei az alábbi weboldalán. (Az első hozzászólásban pedig a video chat, amit vele folytattak.)


swprs.org/egy-svajci-orvos-a-covid-19-rol


"A nagyon sok vizsgálatot végző országok – Dél-Korea, Izland és Németország –, valamint a Diamond Princess óceánjáró hajó adatai alapján elmondható, a Covid19 letalitása összességében ezrelékes nagyságrendű, a WHO eredeti feltételezései szerinti mértéknek kevesebb mint egytizede.

A Nature Medicine-ben megjelent tanulmány magára a kínai Vuhan városára nézve is hasonló eredményre jut. A kezdetben jóval magasabb vuhani értékek abból adódtak, hogy nagyon sok olyan személyt nem vettek bele a számításokba, akiknek nem vagy csak enyhe tüneteik voltak.

A pozitív teszteredményt mutató személyek 50–80 százaléka tünetmentes maradt. Még a 70–79 éves korcsoportba tartozó személyek körében is mintegy 60% a tünetmentesek aránya, és a többiek közül is sokan csak enyhe tüneteket mutattak.

Az elhunytak medián életkora a legtöbb országban (ide értve Olaszországot is) 80 év fölött van, és az elhunytak mindössze kb. 1 százalékának nem volt komoly alapbetegsége. A halálozási profil ezzel lényegében megfelel a normál halandóságnak.

Sok médiajelentésről, amelyek szerint fiatal és egészséges személyek is meghaltak Covid19-ben, kiderült, hogy hamis. E fiatal emberek közül sokan vagy nem Covid19-ben haltak meg, vagy pedig már eleve súlyos alapbetegségben (pl. nem diagnosztizált leukémiában) szenvedtek."

2020. máj. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
70%

Van olyan érzésem, hogy egy "picit" többet tudok a PCR-ről és a virológiáról, mint bárki más itt.

A PCR alkalmas virológiai diagnosztikára és Te fogsz a legjobban örülni, hogyha véletlenül valamilyen vírust elkapsz és tudjuk diagnosztizálni. Esetleg még vírusellenes szert is kapsz és nem tömnek feleslegesen más gyógyszerekkel. Nem csak a SARS-CoV-2-t lehet PCR-rel vizsgálni (ami a COVID-19 betegséget okozza), de lehetsz pl. hepatitis C-s, amit PCR-rel lehet diagnosztizálni és gyógyítani is lehet akkor. Vagy a papilloma-fertőzésedet, nyugat-nílusi lázadat stb-t is PCR-rel diagnosztizálhatjuk.


De higgyél, amit akarsz, a hited nem fogja a tényeket megváltoztatni.

2020. máj. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!