Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Laboreredményben ezek az...

Laboreredményben ezek az eltérések mire utalhatnak? RBC 4,66 T/l (3,5-4,5) MCHC 365 G/l (320-360) %LYM 49,1% (20-40) %NEU 42,1% (50-70) Serium triglycerid 1,99mmol/L (0,55-1,6) CPR 14,1 mg/L (0-10)

Figyelt kérdés
2020. ápr. 27. 14:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Egy picit áttérhetnél a szénhidrátcsökkentett, lehetőleg vegán étrendre. És valami kardió mozgást is választhatnál heti ötször egy óra gyaloglás vagy fél óra kocogás, vagy úszás. Aztán egy hónap múlva ismét vérvétel, és csodálkozni fogsz, hogy a szervezeted megújult és a gyulladás megszűnt.
2020. ápr. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Amúgy azt mutatja, hogy egy kos oxigénfelvételi problémái vannak a sejtjeidnek, de nem vészes, van egy kis gyulladás, és az ereid sérülései miatt, amit az előzőkben említett étkezés és mozgás mellett c vitamin pótlás is kellene. De ez a vérkép nem egy komoly elváltozás, de határozott figyelmeztetés. Rossz az étkezésed, és per vagy a vitamin beviteled, mozgásszegény életmód. Cigi, piával hogy állsz?
2020. ápr. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Igen, a sportot kicsit elhanyagoltam az utóbbi időben, de mindenképpen változtatni fogok. Az egyetem mellett az étkezésemre sem figyeltem eléggé... nem cigizek, alkoholt is csak kis mennyiségben fogyasztok (néha egy kis bort)
2020. ápr. 27. 15:55
 4/11 anonim ***** válasza:

“ nem cigizek, alkoholt is csak kis mennyiségben fogyasztok (néha egy kis bort)”

Nagy respect!

Zöldség, gyümölcs, nuku állatok, tej, cukor, fehérliszt, ellenben sok mozgás, és remekül leszel.

2020. ápr. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Orvos mit mondott?
2020. ápr. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anarchy666 ***** válasza:
Jézusom, azért egy gyakorlatilag negatív labor miatt át ne térítsünk már valakit vegánságra. Picit magasabb a triglicerid, egyél kevésbé zsírosan és mozogj többet, de húst, tejterméket fogyaszthatsz ugyanúgy.
2020. ápr. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Senki nem térített senkit vegánságra. De ha néhány hétig nem eszik állati eredetű táplálékot, az mennyiben ront az egészségén pontosan kedves nagytudású gasztroenterológus válaszoló? Ez a labor nem beteg, ezt sem állította senki, sőt írtam is, hogy egyáltalán nincs baj. Viszont igen, nagyon is figyelemfelkeltő, még időben van a kérdező, még büntetlenül változtathat. A labor szerint egy enyhe gyulladása van, oxigénfelvételi nehézségek és hibás táplálkozása. Nem intenzív, nem krónikus, nem halálos. De baj van. Enyhe, minimális, korrigálható. És a többi rajta múlik. Ha bélszakaszban van a gyulladás, mely a leggyakoribb, ehhez kiváló a vegán táplálkozás. Ha nem ott van, és egy hónapig vegán kaját eszik, akkor nem csinált rosszat, csak jót. Ettől még nem lesz vegán, mert egy hónapig úgy evett. Szeretem a logikátlan lehurrogókat.
2020. ápr. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anarchy666 ***** válasza:

Ebben mi az oxigenfelvételi nehézség? Ilyesmi ki sem derül egy laboreredményből?

Meg mi ebben a gyulladás? Ebben a laborban nincs olyasmi, ami valódi gyulladásra utalna.

2020. ápr. 28. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Jó, ha valamit te nem tudsz, nem nekem kellene magyarázkodnom, de mindegy... ha nem értesz hozzá, akkor miért gond, amit én mondok? Nem gondolom, hogy nekem kellene megtanítanom a vérkép analyzist neked. Amúgy meg szerintem neked nem sok közöd van az egészhez, talán a Kérdező majd eldönti, hogy letojja, amit írtam, vagy mit kezd vele. Sajnos a Kérdező eltűnt, mint szürke szamár a ködben, így azt sem tudjuk meg, hogy a mostanában hézagosan praktizáló orvosa mit mondott erre vagy egyáltalán miért kellett labort csinálnia.
2020. ápr. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Laborvizsgálatot évente szoktam csináltatni, úgy mint a többi szűrővizsgálatot is. Egyébként nincs semmi panaszom, vagy betegségem ami indokolta volna, csak elővigyázatosság, ellenőrzés. Köszönöm mindkettőtök válaszát! Ahogy írtam, figyelni fogok az egészségesebb étkezésre, vitaminokra, sportra! Háziorvoshoz tegnap délután óta még nem sikerült eljutnom vagy beszélnem vele, de megírom majd mit mondott.
2020. ápr. 28. 11:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!