Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Nagy hülyeség volt úgy meglocs...

Nagy hülyeség volt úgy meglocsolni a mindkét nagymamámat hogy fáj a torkom?

Figyelt kérdés
Tudom kijárási korlátozás van, meg nem tudom micsoda nem is akartam nagyon kimenni. De olyan jó lett volna látni a nagymamámat hogy elmentem hozzá locsolni. Persze két métert tartottuk (Mondjuk locsoláskor, akkor közelebb mentem hozzá) de most érzem fáj a torkom...
2020. ápr. 13. 13:13
 1/5 anonim ***** válasza:
61%
Ha így van megérdemelted! Egyébként fél nap alatt nem jelentkezik a betegség! Ha valóban fáj az már régebbi. Így a nagymamádéknak elvitted a torokfájás. Gratulálok!
2020. ápr. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%
Már úgysem tudsz mit tenni, pár hét múlva megtudod.
2020. ápr. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
15%
Nem történt semmi, attól hogy a fizetett apokalipszis hír terjesztők azt mondják hogyha kilépsz az ajtón 5 perc múlva lélegeztető gépen leszel még nem lesz igaz.
2020. ápr. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
80%
Te vagy a COVID provokátor, aki mindig kamu kérdéseket tesz fel, és teszi az idiótát. Jelentettem a kérdést.
2020. ápr. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
52%
...én sem értem miért kell ezzel trollkodni.
2020. ápr. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!