Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Végbéltályog kitisztítás után?

Végbéltályog kitisztítás után?

Figyelt kérdés
3 hete vettem észre egy kisebb duzzanatot a fenekemnél. Nagyon hirtelen nagyon fájdalmas lett, majd 2 nap után éjjel kifakadt. Reggel elmentem a sebészetre, ahol helyi érzéstelenítéssel kitisztították, majd egy hétig jártam még kezelésre, kötéscserére. Egy hét után mondták, hogy begyógyult, betadinozzam 2-3 napig. Ekkor már nem fájt egyáltalán. Volt egy jó hetem ezután, aztán most megint elkezdtem érezni a sebet. Lehet, hogy csak azért fáj, mert friss az egész, meg az utóbbi napokban már nem betadinoztam, de lehet, hogy kellett volna. Lehetséges, hogy ilyen rövid idő után megint elkezd lassan kiújulni vagy csak azért fáj, mert ez még a tisztítás utáni gyógyulási folyamat? Végülis egy nyílt seb volt ott egy hétig. Volt már valakivel hasonló? Köszi előre is!

2019. nov. 2. 12:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Még kenegessed betadinnal, egyébként szerintem orvostól kèrj vélemènyt ne itt.
2019. nov. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!