Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért gyulladnak be az ízülete...

Miért gyulladnak be az ízületeim ha elkapok valami betegséget?

Figyelt kérdés

Tudni kell, hogy minden ízületem ropog, nem tudok vele mit csinálni. Régebben amikor akár csak valami felső légúti betegséget elkaptam, elkezdett folyni az orrom, nem volt valami jó a közérzetem, aztán egy idő után besűrűsödött az orrváladék, majd elmúlt.


Most meg a legutóbbi pár alkalomkor úgy kezdődött akárcsak egy ilyen meghűlés, hogy rám jön egy levertség, sokkal erősebben, fájdalmasabban és gyakrabban kezdenek el ropogni az ízületeim, az izmaim merevek lesznek és mintha az egész testemből elmenne az erő, amikor felemelek valamit, mintha izomlázam lenne. A mandulám is elkezd fájni, de látszatra be sincs gyulladva, amikor orvoshoz mentem és ő is megnézte, azt mondta szinte semmi, kicsit eres (amúgy mindig olyan, naponta megnézem). A fejemben mintha kétszeres nyomás lenne, szétfeszít, szédülök napokig, mintha valami zombi üzemmódban élnék, de élni sincs kedvem. Mi történt, hogy régen nem voltak ilyen tünetek? 25/F


2019. szept. 8. 14:50
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!