Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Körülbelül egy hete készített...

Körülbelül egy hete készített elő a fogorvosom elöl 9 fogat koronára és az egyik fogam azóta fáj. Lehetséges, hogy begyulladt?

Figyelt kérdés
2019. jún. 27. 01:28
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt még elfelejtettem mondani, hogy mindig este kezd fájni. Meleg vízre nem érzékeny csak hidegre, mivel ugye le van csiszolva. Ahogy beveszek egy Cataflam bogyót rá kb 20 percre teljesen megszűnik a fájdalom.
2019. jún. 27. 01:38
 2/3 anonim ***** válasza:

Én úgy vészeltem át a lecsiszolt fogak fájását,hogy egy pohár meleg víz volt az asztalon minden étkezéskor!


Ha borsos,ha csípős,ha sós,ha édes... mindig az erős fájáskor azonnal ráöblögettem,és azonnal elmúlt.

A fog érzékenység ilyenkor extra erős,de az sem jó hogy cataflanon élsz

2019. jún. 27. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem jó a gyógyszerezés és én is szinte folyamat öblögetek, de ha csak gyógyszerrel tudok elaludni, akkor muszáj. Amúgy tegnap gyökérkezelve lett az a fog.
2019. jún. 28. 08:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!