Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Talan idetartozik. Mitol...

Talan idetartozik. Mitol lehet ez?

Figyelt kérdés

A heten kb szerdán lett az államon egy akkor pattanásának hitt valami Mivel sárga is volt ugy nezett ki mint egy pattanas és ki is tudtam nyomni. Gyanus volt hogy kb félóránként keletkezett oda genny, és nagyon fajt. Aztán az arcapolasi rutinomat követve péntek este megmostam furdeskor kecsketejes szappannal, és masnap reggelre bevarasodott egy regi egy forintos nagyságú területre holott a "pattanas" egy bors (ami nincs leorolve) nagyságú volt, És ahogy nyomkodtam gondolkoztam hogy mivan ha azert lett ekkora nagy seb ami irtózatosan faj,foleg ha hapcizok mivel így megreped a seb

Szerintetek herpesz volt,és azert lett ekkora seb mert kinyomtam amit nem lett volna szabad? Vagy csak siman pattanas és elfertozodott..

Kerlek segítsetek,nagyon faj és viszket is...Mit kenjek ra ugy hogy nem tudom pontosan mi ez,de ártani nem art?


2019. jún. 16. 09:50
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!