Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szerintetek gáz egy fogszabály...

Szerintetek gáz egy fogszabályzós lány? Ink. Fiúk válaszát várom de csajok is írhatnak:D

Figyelt kérdés
nemtom hogy hogy fognak viszonyulni "hozzám" ha olyan ronda fogszabályzóm lesz:O szeptember körül lesz és pont akkor megyek új suliba:@:'(
2010. júl. 3. 21:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem! Kit zavar?
2010. júl. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz, sőt, manapság egyenesen divatos is, mindenféle színű rögzítőket tesznek fel, akár felnőtt korban is. Ne aggódj!
2010. júl. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Lánya vagyok, és szerintem minden fogszabályzó gusztustalan. Egyrészt nem szép, másrészt - vannak olyanok, amik nem látszanak - de akkor is! Ott van a szádban éjjel-nappal..pfujj! Nekem nagyon csúnya (de egészséges fogaim voltak, s mivel szüleim is tudták, hogy nem tűrném a fogszabályzót, így leköszörültettem a fogaim és porcelánkoronákat tetettem rá. Gyönyörűek! Nagyon meg vagyok vele elégedve =)
2010. júl. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Elmondom az én történetemet. kamaszkoromban a logopédus küldött fogszabályozásra. Kaptam egy kivehető cuccot, amit utáltam, és mivel azt hittem, hogy csak a logopédiai problémák miatt van rá szükség, az meg nem izgatott annyira, egy idő után szépen el is hagytam.


Felnőtt koromban derült ki, hogy a fogam egészsége miatt lett volna szükség rá, csak ezt senki nem mondta el. Éveken át sorra jöttek a problémák, rendszeresen jártam a fogorvoshoz, tömtek, csiszoltak, még húztak is, és egy időben meg voltam győződve róla, hogy ötvenévesen már komplett műfogsorom lesz. Végül az orvosom kitalálta, hogy lecsiszolja az összes fogamat, és körhidat épít rá. Ezt megcsinálta előbb felül, aztán alul is, és jgy rendeződtek végül a problémáim sok évi Canossa-járás után.


Gondold végig. Az számít többen, hogy az új suliban hányan fognak rád zizzenni szeptemberben, vagy hogy hosszú távon egészségesek és szépek lesznek-e a fogaid? A te korodban még én is azt hittem, hogy az egészség magától van és ingyen, és örökké tart, pedig nem.


Egyébként nem gáz, aki nem cicababákat akar felszedni, minden héten újat, hanem komoly kapcsolatot keres, annak nem számít.


43F

2010. júl. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Én régen gáznaak tartottam (10-12 évesen) de ma már rájöttem hogy az a gáz ha valaki annak tartja, szégyelli vagy csorba fogai vannak.
2010. júl. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Előző voltam.. amugy én is most megyek új suliba és úgy akarom hogy szeptemberbe csináltatom be.. tudod.. az első benyomás fontos..
2010. júl. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat:D kicsit azért megnyugottam:D

nálam úgyvan az az átlátszó nem átlátszó fogszabályzó hoggy az orvos mutatta hogy azt a ronda drótot kell majd elviselnem egy ideig és utánna lehet más:O remélem h hamar megy majd az idő és nemsokára majd lehet átlátszó utánna meg már semmilyen :D

2010. júl. 4. 19:21
 8/9 anonim válasza:

Ne is törődj vele :) Ahogy egy kommentelő mondta szinte már divat ha valakinek az van,egyébként meg lehet hogy valakinek ez a sexepilje hogy még talán jól is mutat neki a fogszabályzó,egyébként mindíg az jusson eszedbe hogy az eredmény meglesz :) Szóval csak nyugodtan.


14/L

2010. júl. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség. Nem fognak cikizni érte. Én egy igazán elit iskolába járok sok nagyképű paraszttal. Amikor nekem felrakták mindenki azt mondta h tök jó h megcsináltattad. Szal ne félj. A színtelent nem igazán ajánlom, a fém a leggyorsabb!!!
2010. júl. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!