Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Miért nem múlik el?

Miért nem múlik el?

Figyelt kérdés

Van egy mucocele a nyelvem alsó felén. A fogorvosom szikével eltávolította, de gyógyulás után azonnal visszanőtt. Utánna elküldött szájsebészetre ahol lézerrel eltávolították, de mots mire végre begyógyulna újra nekiállt növekedni. Sajnos nagyon tanácstalan vagyok teljesen elkenődtem nem tudom mit csináljak.. kontrollra csak 3 hét múlva kell mennem, esetleg menjek vissza elöbb? Sajnos mindkét beavatkozás után a varrat felnyilt lehet hogy ezért nem múlik el?

Mit tegyek nagyon elrontja a kedvem h egyszerűen nem tud végre meggyógyulni? 22/L


2019. márc. 21. 23:43
 1/1 A kérdező kommentje:

Hátha valakinek hasznos:

Miután visszajott néhány hét után egy steril tűvel kiszurtam azóta teljesen eltünt(kop-kop).:)

2019. okt. 27. 14:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!