Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 19 évesen mennyibe kerülne...

19 évesen mennyibe kerülne egy állandó fogszabályzás?

Figyelt kérdés
nem éjszakai,nem csak nappali hanem egy állandó,havonta befizetett TB-vel SZTK-ban mennyi?!És magán rendelőben Kb?!
2010. júl. 2. 17:36
 1/5 anonim válasza:
A Tb már nem támogatja, így több mint 200 ezer forint, ha jól tudom 270ezer, de valahogy e körül mozog. Én nemrég voltam a fogászaton (nem magán) és ott mondták ezt, pár éve még csak 30 körül volt
2010. júl. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ugyan annyiba,mint nekem,ha ott csináltatod, ahol én. :D

Attól függ, "vas" vagy porcelán. Nekem porcelán van, 300.000 Ft-ba került.:S De szerintem 100-szor jobb a porcelán. Pl a fogaidon belül már nincs semmi drótféle, míg a vasnál igen. Ráadásul a porcelán esetében lehet fehéret is kérni, ami szinte nem is látszik. :)

2010. júl. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az hogy a porcelán jobb azt cáfolom mert ha tükörsima a fogad akkor könnyen lepattanhat a fogadról. Osztálytársamnak olyan van pedig a porcelán fajtából a legjobb és még is. Nekem 3 és fél hete van fenn a fém ú.n. önligirozós(nagyon új fajta, teljes ára 190.000ft) és már rengeteget mozogtak a fogaim és egész szeptemberig nem is kell húzni rajta. Én ezt ajánlom. Vágj bele. de itt van egy ismertetés

[link]

sok sikert !!!

Jah és nekem alul felül van és semmi nincs a fogaimon belül

2010. júl. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A TB már nem finanszrozza. Nekem Damon Clear van (35F). Felül az első 6 fogon átlátszó, alul pedig fém. Megbízhatóbb a porcelánnál, nem olcsó. Érdemes belevágnod, ha sikerült a talicska aranyat összegyűjteni rá. Szép lesz a mosolyod és a fogaid sem romlanak :-))
2010. júl. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem most fogják csak feltenni 1-2 hét múlva, olyan lesz, ami alul teljesen fém, felül az első 6 kis pöcök porcelán, a többi fém. Maga a készülék 134000 volt, de ugye ehhez hozzájönnek az egyéb költségek is... Nekem azt mondta a dokim, hogy 500000ből meglesz...
2010. júl. 4. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!