Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Aki próbálta mennyire hatékony...

Aki próbálta mennyire hatékony a Dr. Fresh fogfehérítő szett, ill. a Whiteline smilestrips?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


2010. jún. 28. 10:03
 1/5 anonim válasza:
Egy ismerősöm nemrég próbálta a Whiteline smilestripset. Neki láthatóan fehérebbek lettek a fogai. Nem lett vakítóan fehér de neki szerintem sose lesz olyan mert elég sárgák voltak. Azt mondta tök kényelmes csak néha lecsúszott az alsó fogairól.
2010. jún. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Hát ez egy nagy sz...r! Nekem csak a fogérzékenység maradt meg élményként a fogam viszont ugyanolyan maradt. Javaslom meg ne vedd. Bár én néztem a neten pl az angol forgalmazó honlapját és teljesen máshogy néz ki, a doboza is és a matrica is ami a csomagolásban van. Ami nagyon furcsa, hogy ott 2x annyiba kerül. Könnyen lehet hogy ez hamisítvány!
2010. aug. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Bocs kimaradt. Én a smiletrips.hu oldalon forgalmazott trágyadombról írtam.
2010. aug. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Hello,


én a Dr.Fresh-t próbáltam. Nagyon vártam, hogy kipróbálhassam, számítottam ugyan arra, hogy nem lesznek tőle vakító fehérek a fogaim, hiszen mégsem egy "rendelői" profi kezelés, de minden várakozásomat alulmúlta a termék... Az első napon semmi változást nem tapasztaltam, de erősen marta az ínyemet. De úgy gondoltam, nem adom fel a reményt, messze még a 7. nap (mert ugye 7 napig tart a kezelés). Aztán, mikor a 4. napon sem látszott semmi, de az ínyemet nagyon csúnyán kimarta, akkor fejeztem be, ugyanis már fogat sem tudtam mosni, úgy kisebesedett tőle az ínyem (azt azért hangsúlyozni szeretném, hogy pontosan betartottam a használati utasításban foglaltakat). Ha látványos változást tapasztaltam volna, akkor azt mondom, nem bánom, ha lemarja az ínyem, majd meggyógyul, de azért ez, hogy már fogat sem tudtam mosni a fájdalomtól és közben 1 árnyalatot is alig fehéredtek a fogaim, így azt kell mondanom, nem sokat segített nekem ez a termék. Ja, amúgy azt még megjegyzem, hogy nem dohányzom, nem kávézom, teát iszom. Vagyis lehet, nekem genetikailag nem igazán fehérek a fogaim, de azért legalább 2-3 árnyalat (min.1) fehéredést elvártam volna ettől a terméktől (még akkor is, ha csupán otthoni kezelésről van szó), cserébe azért, hogy az ínyem teljesen szétsebesedett... Lehet, annak, aki dohányzik, erősen kávézik, látványosabb eredményt tud produkálni ez a termék, de nekem semmi változást nem csinált. Összefoglalva, a fogaim semmivel nem lettek fehérebbek tőle, csak az ínyemet marta szét teljesen.

2010. aug. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
a dr fresh sajnos már nem kpaható. én vettem egy csomagot pár évvel ezelőtt, ami két kúrára volt elég (1 év). nekem legalább 4-5 árnyalatot világosított a fogaimon, bár az ínyem nekem is megsínylette. de a kúra után egy hét alatt begyógyul, és utána fél évig szép volt a fogam. valami hülye beperelte őket, azóta nem lehet kapni. olvastam a panasz pdf-ét a neten, neki is kimarta az ínyét... hát tényleg nem kellemes, de legalább nekem szépek lettek tőle a fogaim, és csak 5000 ft volt egy évre...
2014. dec. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!