Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Miért nem szabad jegelni a...

Miért nem szabad jegelni a bölcsességfog utáni duzzanatot?

Figyelt kérdés
Az egész ráadásul nemhogy lefele menne, hanem bekeményedik...dió nagyságúra. Máshol meg azt olvasom szabad jegelni, de akkor mit tegyek?

2018. júl. 23. 22:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Menj el szájsebészetre.
2018. júl. 24. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jaj az kimaradt, hogy ez a bölcsességfog műtét után történt. A szájsebészeten jól megfúrták, már tőből nyomta neki a doki is, plusz nagyobb felületen kellett megvágni az ínyemet is, hogy utána 3 db-ban kiszedje. Szerdán kell visszamennem.
2018. júl. 24. 08:31
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hol hallottad hogy nem szabad jegelni? Nekem egyszerre vették ki mind a 4-et vésés fúrással, rögtön utána adtak jégakkut.
2018. júl. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Maga az asszisztensnő mondta :/ Én sem értem...
2018. júl. 24. 15:14
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
ALAP, hogy jegelni KELL, különben hörcsögképed lesz.
2018. júl. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az asszisztens nő nem orvos úgyhogy ne is adj a szavára. Jegelni KELL ilyen esetekben.
2018. júl. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ilyen nagy melegben pláne kell rá a jegelés, nézz utána a neten, megtalálod a helyes módszert rá.
2018. júl. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Végül ma elmentem, és annyit mondtak, hogy borogassam tovább.
2018. júl. 25. 20:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!