Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha a fogam "alol" már kivették...

Ha a fogam "alol" már kivették az ideget, miért fáj továbbra is?

Figyelt kérdés

Pár(1-2) hónapja voltam fogorvosnál ezzel a fogammal.

Ki lett véve az ideg. Viszont mostanában elkezdett újra (esténként) fájni.

Miért van ez?



2018. márc. 31. 22:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen. Olyan foggal, amiben egy ideg volt. A gyökérkezelés után pár napig fájt, aztán elmúlt, és ahogy az orvos megjósolta, a fog fele elszíneződött, konkrétan az alsó fele fekete lett. Aztán pár hónappal később éjszakánként fájni kezdett. Nem túl intenzíven, de azért zavart. De nem annyira, hogy,visszamenjek az orvoshoz. A lényeg, hogy ez pár hétig tartott, aztán az elszíneződés elmúlt a fogamról, újra normális lett a színe. A fájdalom is elmúlt. Én arra tippelek, hogy valahogy regenerálódott az ideg. Talán az orvos nem jól vagy feleslegesen végezte el a gyökérkezelést. De én csak laikus vagyok, nekem ez volt a tapasztalatom.
2018. márc. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen. Nem lett tökéletesen kiszedve az ideg. A tömés alatt fájt a gyökérkezelt fogam.

Elmentem egy másik fogorvoshoz, aki készített egy röntgenfelvételt, amin látszott, hogy hol maradtak idegdarabok a fogban. Ki kellett venni a maradék ideget is. Azóta semmi baja a fogamnak.

2018. márc. 31. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2018. ápr. 1. 12:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!