Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogtömés után mikor lehet...

Fogtömés után mikor lehet enni és inni? Fogorvosom semmit nem mondott. Nemrég jöttem meg.

Figyelt kérdés
2010. jún. 10. 17:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én várnék vele egy két órát aztán utána biztosan lehet már,meg az se mind1 milyen fajta fogtömés.
2010. jún. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Általában 2 óra.
2010. jún. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem aztmondta a fogorvos, hogy ehetek, ihatok, rághatok. Vissza is kérdeztem, hogy nemkell várnom vele? és mondta, hogy nem mert a mai anyagok már olyanok hogy nem. De lehet ez attól függ, hogy milyen használ a fogorvosod, szóval inkább várj.

Én ettem utána 30 percel és nemlett semmi baja, érzékeny sem volt.

2010. jún. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Oké. Azért várok vele. Csak azt furcsállom hogy nem mondott semmit a fogorvosom, de a tömés fehér tehát nem tudom milyen a tömés. :S
2010. jún. 10. 17:30
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha kaptál alulra érzéstelenítést, akkor addig ne egyél, amíg zsibbadsz, mert megharaphatod a nyelved, viszont ha felül érzéstelenítettek vagy nem is érzéstelenítettek, akkor azonnal ehetsz.
2010. jún. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszi. Kaptam alulra és még zsibbad , addig megpróbálok nem enni, de már éhes vagyok, inni mikortól lehet? :D
2010. jún. 10. 18:14
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Inni ihatsz - hacsak nem szoktad megrágni az üdítőt. :)
2010. jún. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem szoktam. xD Köszi. Még zsibbad , de jó éhes vagyok. :D
2010. jún. 10. 18:55
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Fehérrel asszem egyből, mert az azonnal megkeményedik fény hatására (meg is szokták még ott világítani). Azért a rendelőben még ne állj neki.
2010. jún. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
21%

Nemrég voltam tömésen és pont erről beszélgettem (már amennyire tudtam persze beszélni a zsibbadástól) az aszisztensnővel


A fogtömés nem fényre keményedik igazából... Valószínüleg a szádban nincs fény és nem ugy sétálsz az utcán tömés után hogy tátogatod a szád


A fogtömés a nyállal köt meg, inni szabad, de fél órán belül semmiképp nem szabad enni.

Ajánlatos persze várni pár órát, de ha nagyon létszükség, fél óra után óvatosan, megpróbálva nem azon az oldalon rágva ehetsz.

2010. jún. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!