Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Lehet újra állandó fogszabalyz...

Lehet újra állandó fogszabalyzom? Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Állandó fogszabalyzom volt 2 evig. De le szedték 18 szülinapom miatt hogy ne kelljen fizetni. (hiába mondtuk hogy nem kell..) Azóta a fogaim újra csúnyák. Az éjszakai nem segített semmit sem. Mit lehetne tenni? Lehet újra állandó?

2018. febr. 11. 14:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze,csak sokkal drágább lesz.
2018. febr. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet, persze, olyan 200 ezer körül számoljatok.
2018. febr. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
azt tudom mennyibe kerül, csak azt nem tudtam hogy lehet e így :) köszönöm szépen a válaszokat!
2018. febr. 12. 17:21
 4/6 anonim ***** válasza:
62%

Nem egészen értem. Mi az hogy leszedték?? Kényszerített az orvos és leszedte vagy mi?? Amúgy is kell fizetni 18 év alatt, csak nem annyit mintha elmúltál volna.

És a kérdésedre a válasz, igen miért ne lehetne?

2018. febr. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
KI szedette le? Amúgy lehet.
2018. febr. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kedves 4es. Nyilván nem fogott le es szedte le. De mondta hogy leszedi hogy ne kelljen fizetni minden egyes állításert. Amúgy meg kell fizetni de anno így összesen volt 80ezer az egész. A másik hogy azert nem ellenkeztem akkoe jobban mert már 2 es fél éve volt fent.
2018. febr. 14. 13:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!