Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Érdemes ehhez visszamennem?

Érdemes ehhez visszamennem?

Figyelt kérdés
Amikor az egyik fogamat legutóbb kezelte a fogorvosom, aki egy frusztrált banya képű nő, gondolom még saját magával sincs kibékülve, van egy olyan érzésem hogy rossz munkát csinált. Szokták mondani, hogy egy foggal nem érdemes több fogorvoshoz menni, de én egyáltalán nem bízok benne, szerintem pszichésen sincs teljesen rendben, egyszerűen nem is igazán érzem biztonságban magamat a székben ha ő kezel. Sőt, szerintem jól esik neki egy fog elrontása, de én kinézem belőle hogy nagyobb kárt is tudna okozni a betegnek, aztán persze mindenfélével magyarázná utólag hogy így meg úgy nem is az ő hibája. És ez nem körzetis, hanem magánfogorvos. Szerintetek sem érdemes visszamenni hozzá, ugye?

2018. jan. 25. 18:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Háát a leírásod alapján én messziről kerülném és keresnék egy másikat akit ajánlanak:D
2018. jan. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Érdemes másik fogorvoshoz menned ha nem vagy vele megelégedve,bármelyik normális fogorvos elvállal attól,hogy más már javította a fogadat.Ha nem érzed magad biztonságban mindenképp válts.Ha egy bizalomgerjesztő fogorvos kezeiben vagy sokkal kellemesebbek a kezelések.Meglepő,hogy egy magánrendelő iylen luxust megenged magának,hogy ilyen fogorvosa leygen,hacsak nem az említett doktornő a tulajdonos.Sajnos minden magánrendelő sem olyan megbízható.Egyik ismerősömnek is egy magán helyen amit csináltak töméseket mind kipattogtak a fogából.Körülkérdezősködnék az ismeretségi körömben fogorvos ügyben,biztosan tud valaki jó fogorvost ajánlani.
2018. jan. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!