Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha fogszabi levétele után...

Ha fogszabi levétele után érzékenyek (még fáj is, ha ráharapok és olyan zsibbadós érzésem van :S) azok a fogak, amelyekkel gond volt, lehet, hogy vissza akarnak csúszni? :SS NAGYON FONTOS!

Figyelt kérdés
2010. jún. 5. 16:51
 1/4 Lyon válasza:
Miután levették nekem (4 évig volt) nekem is fájtak, pont úgy mikor húztak rajta. Minimális mértékben elmozdulnak, de tényleg csak egy picit. Nem fognak visszaállni. Azért mozdulnak el, mert az utolsó húzást még nem teljesen szokták meg és nem álltak át arra pozícióra. nem aggódj, nem lesz baj, ez tök természetes. Más különben akkor örökké hordani kéne a fogszit....
2010. jún. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Változó. Van akinek visszaferdül van akinek nem. Nekem pl visszaferdült pár éven belül, és csak kidobtuk a pénzt, nem is beszélve a fájdalomról.
2010. jún. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Első: jajj nagyon-nagyon köszönöm a válaszod, örök hálám, becsület!! :)

Annyira féltem, hogy az fog történni, amitől tartottam...szerencsére megnyugtattál. :)

És ez a fájdalom mennyi ideig fog tartani?

Nekem az utolsó aktiválás és a levétel között fél év telt el...

2010. jún. 5. 17:32
 4/4 Lyon válasza:

Levétel után pár nap, egy hét....nagyon könnyen rá fog állni a fogsorod!!! Sokat rágozz, rágcsálj!!!

Ne aggódj, nem lesz gond!!!!!!

2010. júl. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!