Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyibe kerül egy fogat...

Mennyibe kerül egy fogat betömetni?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy ma letörött az eggyik hátsó fogamból egy darab,holnap megyek fogorvoshoz,kb mennyiér csinálja?A körzeti fogorvoshoz megyek,szóval ami itt rendel a településen ahol lakok.Hallottam olyat hogy a tömés ingyenes,de nemtom hogy igaz-e vagy nem.Köszi a válaszokat.18/F
2010. máj. 24. 22:15
 1/7 anonim ***** válasza:
én lézeressel tömettem, hogy szép fehér legyen, 5000/db volt 2005-ben
2010. máj. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Főzős Laci ***** válasza:
Sok mindentől függ.Például,hogy mekkora anyagot kell felhasználnia az orvosnak,és milyen egyéb beavatkozás kell még hozzá:röntgen,injekció,csap beépítése stb.De minden esetre 7-12 ezerig van az átlag korszerű tömések ára.Az amalgám tömés olcsóbb,de egy letűnt korszak egészségügyi jelképe.
2010. máj. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem nemrég gondom volt a fogammal,én is ahhoz a dokihoz mentem,ahova lakóhelyem szerint tartozom és ingyen megcsinálta.
2010. máj. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kimaradt a mondatból,de tömésről van szó. :)
2010. máj. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi!:)
2010. máj. 24. 23:18
 6/7 anonim ***** válasza:
Azért mielött nekilát kérdezz rá! :)
2010. máj. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rákérdezek mindenféleképp!:D :)
2010. máj. 24. 23:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!