Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Piros szájzug, mitől lehet?

Piros szájzug, mitől lehet?

Figyelt kérdés
2 éve piros kétoldalt a szám. Voltam már bőrgyógyásznál, móra terápián, de semmi eredmény nem volt. Kentem már mindennel a gyógyszertári termékektől a gyógynövényes dolgokig. Semmitől sem javult. Folyamatosan ilyen, tehát nem kipállás. Valakinek volt már ilyen? Valami ötlet? esetleg milyen orvoshoz, vizsgálatra tudnék még elmenni?
2010. máj. 20. 00:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Olyan,mintha sebes lenne? Nekem volt egy időszakom,amikor sokat jártam fogorvoshoz és akkor rendszeresen ilyen volt mind a két oldalon,mintha berepedt volna.Piros lett,sebes.Nekem a körömvirágkrém vált be.
2010. máj. 20. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
0%
Talán nem kellett volna egy 10 cm átmérőjű penetráns nigger fasszal bárátkoznod... Talán...
2010. máj. 20. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen, olyan mintha sebes lenne. Ha fűszereset eszem, vagy fogat mosok akkor mindig jobban kijön, pirosabb.


Körömvirág krémmel kentem már, most is szoktam kenegetni, meg aztán borotválkozás után is már 1 éve azt használok.

2010. máj. 20. 12:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!