Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi okozza azt, hogy fogmosás...

Mi okozza azt, hogy fogmosás után szárad a szám és szomjas vagyok?

Figyelt kérdés
2010. máj. 16. 14:47
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
ez fura kérdés :D nem csip a fogrém , vagy talán nem öblited ki elég jól a szádat, esetleg alergiás vagy a fogkrémre amivéget kiszárad a szád , igyál vízet elfog mulni:D
2010. máj. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
a fogkrém miatt van gondolom.kiszárítja a szádat.nekem is ez volt.öblögess fogmosás után,meg igyál vizet
2010. máj. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan ilyen tüneteim vannak fogmosás után!Azt hittem hogy marslakó vagyok,de akkor mégsem! :))
2010. máj. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem valamék fogkrém csipi a nyelvem.
2010. máj. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 bordadonor válasza:

Üdv!

Szintén tapasztaltam hasonlót, én arra jutottam, hogy valamiféle érzékenység, irritáció lehet. Egy ideig kísérletezgettem, végül bevált, hogy nem veszek olyan fogkrémet, amelyikben mentol vagy kámfor van. Lehet persze bármely más illóolaj is ludas, ezek általában -ene végződéssel szerepelnek az összetevők között. (hozzá kell tegyem, hogy a mentolos cukorka, TicTac stb. nem csinál ilyet, szóval nem egyértelmű, de végül is működik)

Jó próbálgatást!

2012. febr. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Nekem is ugyan ez a problemam. :/ Az oruletbe kerget.

Nalam neha az is bevallik, hogy kevesebb fogkremet hasznalok.

Bar ez se mindig.:/

2012. aug. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

csatlakozom, de nekem inkább az idegesítő utóíz zavar fogmosás után, meg a durva nyáltermelés..


nektek megoldotta a fogkrém csere?

2014. aug. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!