Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nincs rossz fogam, az arcom...

Nincs rossz fogam, az arcom ma reggelre mégis bedagadt valamitől. Kicsit érzékeny is. A barátnőm az Alivet javasolta. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. máj. 16. 08:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet arcüreg gyulladásod, lehet a foggyökérnél góc is, ami még nem fáj, és nemlátszik. lehet huzatot kaptál, de lehet allergiád is. Több lehetőség is lehetséges.
2010. máj. 16. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors választ!

Tegnap este éreztem az egyik fogam gyökerénél, hogy valami olyan furcsa, hát reggelre ez lett.

Most olvasgattam itt-ott, és lenne még egy kérdésem. Ha esetleg gyulladásban van valamim, és szednék rá gyulladáscsökkentőt, akkor a genny az nem múllna el? Tényleg ott lappangna?

2010. máj. 16. 08:20
 3/5 anonim ***** válasza:
Menj el az ügyeletre, ne nyomd el a tüneteket semmilyen gyógyszerrel. Első már nagyjából leírta, mennyiféle baj okozhatja az arcod feldagadását. Mindenképpen bízd orvosra, hogy eldöntse, nálad mi okozza.
2010. máj. 16. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, látom, közben írtál :). Akkor viszont, ha megvan az ok, mindenképpen menj el a fogászati ügyeletre! Csak ismételni tudom: ne kezelgesd magad otthon, egyáltalán nem biztos, hogy hatásos lesz.
2010. máj. 16. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Első voltam, lehet van neked ott egy gennyes góc, amit nem biztos, hogy a gyulladáscsökkentő elmulasztja. A férjemnek per pillanat ugyanez a baja. A gyulladáscsökkentő nem mulasztotta el a gennyet.Irány a fogorvos.
2010. máj. 16. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!