Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kis fogkő alatt már is lyuk van?

Kis fogkő alatt már is lyuk van?

Figyelt kérdés

Épp fogorvos váltás van a településünkön, nem is tudni mikor lesz az új, ezért kérdem itt.

Na de a két alsó szemfogamon már vagy egy éve biztos van a tövén fogkő. Ezt jeleztem is a fogorvosomnak, de a válasza az volt hogy nem nézegessem a fogamimat :O Most már mérges vagyok magamra, hogy nem voltam erőszakosabb.

Ami a lényeg hogy tényleg nem sok van a külső oldalán amit ugye mindenki lát. Érdekes módon belül semmi(nyelv oldali). Az ínyem is mintha lehúzódott volna valamelyest :(

Most az egyik fogról lejött egy kis fogkő de alatta olyan mintha lyukas is lenne. Érdekes az hogy nincs befeketedve.

Utána néztem házilagos fogkőtisztításnak (szódabikarbóna+olaj) és a másik szemfogamnál is találtam egy ugyan ilyet ma :(

(Olvastam olyat is hogy lehet h nem jó a szodabikarbóna, de több netes oldal is foglalkozott vele.)


Közel az ínyhez tesznek tömést? Persze ezen kívül a fogam hibátlan....:(

Ínnyel lehet valamit kezdeni?

Magát a fogkő eltávolítást tudtommal támogatja a tb.

Amúgy 28 éves vagyok, férfi



2017. febr. 24. 21:23
 1/1 A kérdező kommentje:
Fog zománc hiba lett végülis. Hogy "jó" helyen, könnyen tisztítható helyen van így amíg nem szuvasodik addig nem kell hozzányúlni.
2017. máj. 7. 13:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!