Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ma gyökér kezelték meg a...

Ma gyökér kezelték meg a fogam és most még csak vattát tettek a lyukba, legközelebb már tömést raknak bele?

Figyelt kérdés
2010. máj. 4. 15:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
elvileg igen
2010. máj. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A gyökér kezelés után (persze közben is) még éreztem annak a helyét ahol tűkkel kitisztították a csatornákat,de most miután kiment a fájdalomcsillapító nem érzékeny és nem is fáj.
2010. máj. 4. 15:37
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Vattát nem tehetnek a fogba guttapercha tömést tesznek és cementtel lezárják hisz a vattán keresztül fertőződhet.
2010. máj. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Vagyis bocsi nem vatta hanem ideiglenes tömés.
2010. máj. 4. 15:40
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

az a jó ha nem érzed, mert ugye az a cél, hogy az idegeket kiöljék a fogadból. a vatta ami benne van az valamilyen gyógyszerbe van beáztatva, de szerintem hamarosan ki is fog esni. arról nem is beszélve, hogy mire legközelebb mész, bebüdösödik.

de amúgy szerintem először majd csak ideiglenes tömést fogsz kapni, és csak azután véglegeset.

2010. máj. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Legközelebb már csak tömést raknak bele ha már nem fáj?
2010. máj. 4. 15:41
 7/8 anonim ***** válasza:
igen, ha minden rendben van (nem gyullad be, nem fáj) akkor a véglegest megkapod.
2010. máj. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

nem zárták le, mert most még gyógytömés van benne, de akkor is lezárják, ha még fáj 1 hét múlva...

Guttaperchát kérj, azt könnyebben kiszedik hiba esetén...

Azért ne ijedj meg!:)

2010. máj. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!