Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bulldogharapáshoz feltétlen...

Bulldogharapáshoz feltétlen kell műtét?

Figyelt kérdés

Előre fontos bejelentenem, hogy NEM velem született, és nem is észrevehető számomra, hogy van.

Az ok, amiért ez kiderült, az a felső fogsorom.

Tehát nekem nagyon hülyén áll a felső fogsorom, ugyanis hézag van az első kettő fogam között, és ugye ehhez kellene fogszabályzó.

Mentünk volna felrakatni, csak mondták, hogy sok fogam rossz, azokat meg kell csinálni. Sokáig el lett húzva, rosszabbak lettek, és a lényeg, hogy fentről kihúztak 4 fogat kb. Alulról pedig egyet sem. Mire odajutottunk, hogy lehetne felrakni a fogszabályzót, addigra kiderült, hogy bulldogharapásom van, így nem lehet. Csak, ha megműtik az államat. Ebbe én nem mentem bele, és most mielőtt megkérdezném a doktornőtől, itt is felteszem a kérdést, hogy szerintetek ezt meg lehetne-e oldani másképp?


2016. nov. 12. 19:32
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!