Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit lehet kezdeni egy olyan...

Mit lehet kezdeni egy olyan foggal, amiből állandóan kiesik a tömés már sokadjára?

Figyelt kérdés
2016. okt. 28. 10:09
 1/4 A kérdező kommentje:
Letört egy darab a tömésből és most fáj, ha hideget iszok.
2016. okt. 28. 10:15
 2/4 anonim ***** válasza:
Próbálj ki egy másik dokit, aki rendesen megcsinálja. Nekem az volt a baj, hogy a lyukat nem dolgozta meg rendesen, mielőtt tömte volna,tovább nőtt a lyuk és ezért esett ki folyton.
2016. okt. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is másik dokit ajánlok.

Nekem is volt ilyen tömésem. Többször kiesett elég rövid idő után mindig.

Elmentem máshova, azóta nincs vele gond. Nem esett ki.

2016. okt. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia!

Nekem 2 ilyen fogam van, sajnos rossz orvosom volt. 12x tömte újra az egyiket, a másikat 8x. Most ott járok, hogy annyira szétfurkálta a fogamat, hogy pótlást kell majd csináltatnom, mert már nagyon csúnya (szürkés-feketés színe lett...)

Sajnos nem tudtam másik orvoshoz menni csak most, azt ajánlom, ha van lehetőséged azonnal keress másik orvost, remélem te nem jársz így.:)

2016. nov. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!