Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Állkapocs szájzárféleség?

Állkapocs szájzárféleség?

Figyelt kérdés

Reggel úgy kelek fel, hogy azt érzem, mint ha be lenne akadva bal oldalt az állkapcsom. A számat ki tudom nyitni, bár nehezen.

Néha segít az, ha kicsit nagyobbra nyitom, mert akkor kattan egyet bal oldalon, és elmúlik, de van, amikor csak napközben szűnik meg valahogy.

Nem konkrét szájzár, mert van, hogy jobban, van, hogy kevésbé, de ki tudom nyitni a számat, csak olyankor bal oldalon fáj.

Kb 1 éve kezdődött, azelőtt nem jelentkezett, mostanában viszont egyre gyakrabban; ha szerencsém van, csak havonta egyszer, de nem találtam eddig semmi összefüggést.


Jövőhéten tervezek elmenni fogorvoshoz.

Szerintetek ez mi lehet?



2016. szept. 23. 08:31
 1/4 anonim válasza:
Nekem is hasonló van, ha a másik oldalon rágok, egyszerűen beakad
2016. szept. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Aha.

Hát nekem az a fura, hogy evéskor nem jön elő, mindig csak reggelre.

2016. szept. 24. 19:36
 3/4 anonim válasza:
nekem érdekes módon csak néhány helyzetben jött elő pl oldalfekvésben. Egy hónapja kb nem kattogtatom meg nem is nagyon gondolok rá és elmúlt
2016. okt. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, én is úgy vettem észre, hogy csak oldalfekvésben jön elő, és akkor se mindig. Fogorvosnál végül is nem voltam, mert azóta nem jött elő, szóval érdekes..
2016. okt. 15. 11:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!