Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Letéphető a foginy?

Letéphető a foginy?

Figyelt kérdés
elég hülyén hangzik a kérdés tudom, de az a helyzet hogy bölcsesség fogam felett elkezdett mozogni az íny már hetek ota mondhatni ott lifeg,és elkezdtem megpróbálni letépni, és most vérzik nagyon, lehet belőle baj?

2016. aug. 29. 17:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem téphető le!!Ne nyúlj hozzá!Ha annyira zavaró akkor irány a fogorvos hogy megnézze.Azért lifeg mert töri át az ínyed.Akár hetekig is eltarthat mire ki jön teljesen.
2016. aug. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bármi letéphető, csak erő kérdése.
2016. aug. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Irónikus, de ahogy elolvastam a kérdést, megnéztem a kezemmel az én bölcsességfogaim, vajon hogy vannak (épp kinövőben vannak) és nekem is lifeg az íny az egyiken. Nem is vettem észre, mert jobb békén hagyni, s ezzel válaszoltam a kérdésedre. Majd a tested tudja, nem kell beleavatkozni. Ha zavar, menj el a fodorvoshoz, levágja (osztálytársam nagyapja fogorvos, idézem "Jaj, csak menj el papához és levágja, nem fog hónapokig idegesíteni.")
2016. aug. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!