Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Frontfog tömés látszódik. Mit...

Frontfog tömés látszódik. Mit lehet vele tenni?

Figyelt kérdés
Úgy 2 hónapja csináltattam meg elöl a fogam. Kicsit szuvas volt, ezért lecsiszolta és tömést kaptam. Messziről egyáltalán nem látszik, viszont közelről látszik a körvonala.. engem nagyon zavar. Ezzel tud még valamit kezdeni a fogorvos?

2016. aug. 26. 17:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Megfelelő pénzért cserébe mindent megtudnak oldani, rajtad áll, hogy mennyit szánsz rá. :) Elmész egy fizetős dokihoz, és Ő tájékoztat a lehetőségekről.
2016. aug. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Magándoki még szivárvány színű tömést is rak bele ha megfizeted, nekem hátulról kellett tömni fent az első fogam és az oldalából hiányzott egy darab, fél óra alatt olyan tömést varázsolt rá hogy meg se mondanád hogy ott van.
2016. aug. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az látszik sajnos a legtöbbször.

Néha tökéletesre sikerül, néha létszik. Ugyanaz az orvosom mindig, és az ő munkái különbözően sikerülnek.

Voltam 5x olyan árfekvésű rendelőben is tanácsot kérni ebből a szempontból, és ott is azt mondták, hogy nemigen tudnak jobbat csinálni, mint ami van.

2017. febr. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!