Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nagyon félek a fogorvostól,...

Nagyon félek a fogorvostól, ebből adódóan elég sok lyukas fogam van. Hogy fog érzésteleníteni?

Figyelt kérdés
+még van 2 fogam amin van egy fekete rész....azzal mit csinál?
2016. aug. 19. 17:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Az érzéstelenítőt injekció formájában kapod majd a ínyedbe, a fekete rész semmi jót nem jelent, de bármit is csinálnak veled, az érzéstelenítő miatt nem fogod érezni.

Én is épp most járkálok fogdokihoz, hidd el, csak először szar, utána már olyan mintha haza járnál :D

Tök jó érzés lesz ha végre elkezdenek rendbejönni, persze nem maguktól :D

Mindenképp menj el dokihoz, mielőtt tönkremennek, vagy úgy jársz mint sokan, hogy péntek este bedurran aztán hétfőig se alvás se semmi.

2016. aug. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja és valószínüleg lecsiszolja, megfúrkálja picit aztán vagy gyökérkezeli, vagy csak egyszerűen betömi.
2016. aug. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi
2016. aug. 19. 17:31
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én is nagyon rettegtem a fogorvosoktól,volt, hogy a fogorvos előtt majdnem elájultam a parától! De amióta találtam egy nagyon jó rendelőt, cuki fogorvost, azóta teljesen megnyugodtam. Szóval nem lehetetlen a változás. Ebben van a kulcs, érdeklődj körbe, esetleg ismerőseid tudnak-e valakit, aki igazán jó. Érzéstelenítés egyébként injekcióval történik, de ez egyáltalán nem fáj,sokkal rosszabbnak képzeled. Nem tudom mit csinálhatnak a fogaiddal, de nekem is volt pár rossz, egy ami fekete, azthittem ki kell húzni, de közben csak simán tömni kellett. Megértem a félelmed, hidd el :)) viszont muszáj elmenned, mert addig húzod, ameddig már tényleg valami komolyabb dolgot kell majd csinálni (pl gyökérkezelés, húzás) Drukkolok neked!!! :))
2016. aug. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2016. aug. 19. 17:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!