Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mosolygyár vagy White Point!...

Elgeri kérdése:

Mosolygyár vagy White Point! Ismerős valakinek? Évek óta reklámozza magát kupon oldalakon mint láthatatlan fogszabályozás, de túl olcsónak és túl kis cégnek tűnik.

Figyelt kérdés

Kíváncsi lennék, hogy tényleg csak kicsi, viszont hozzáértő csapat? Vagy teljesen kóklerek, és ne bízzam fájuk a fogaimat? Köszönöm szépen!


Pl. itt egy hirdetésük:

[link]



2016. máj. 17. 11:19
 1/1 anonim ***** válasza:
Én most akadtam rá egy hirdetésükre a bónuszon, ott még meggyőzőnek is tűnne, de aztán megnéztem a honlapjukat... amatőr weboldal ingyentárhelyen, ingyenes stock fotóval, ingyenes mailcím, nulla infó a szolgáltatásról, instagramra illő bulifotó jellegű képek az alkalmazottakról, összességében az egész az iskolapéldája lehetne annak, hogy így NE reklámozz egy vállalkozást. Persze ettől még lehet ügyes, szakértő csapat, de jelen pillanatban azt a benyomást keltik, hogy a fogadat is a szomszéd Pistike fogja megcsinálni, aki a honlapjukat, emellett egy tetves domainnévre már nem telik, és a SEO-hoz se konyítanak, mert az egyébként is komolytalan nevükre minden szar feljön a google-ban, csak a cégük nem. Ha tényleg ügyes, tehetséges csapat, akkor ezeken változtatniuk kéne, mert így örökre leragadnak a "féláron a bónuszbrigádon még elmegy" kategóriában.
2016. jún. 13. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!