Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Az SZTK-n kívül tudok valahova...

Az SZTK-n kívül tudok valahova menni ingyenesen fogászatra?

Figyelt kérdés

Budapest 13.kerületi vagyok és a az sztk-ban csak az az orvos lát el ,akinek a körzetébe tartozom.

Na most az érzelmeim vegyesek, mert egy törött fogamat megmentett a húzástól,de én komolyan arra tudok csak gondolni,hogy véletlenül gyökérkezelte csak jól.

Két fogamat tömött még,azóta fájnak, egyet gyökérkezelt,amit elrontott , és lenne még ezeken kívül egy tömésre és egy húzásra váró fogam, de ennyit nem tudok megcsináltatni magánnál, max azt amit most gyökérkezelésnél elcseszett.

Hova tudnék menni még budapesten,ahol kezelnek Tb-re? És nem mészárosok..

Mert az sztk-ban vannak szimpatikusok,akik ismerőseim orvosai, de ha egyszer nem hajlandóak kezelni, nem tudok mit csinálni..


2016. febr. 10. 21:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ingyenesen csak ahhoz tudsz menni, ahová körzetileg tartozol.
2016. febr. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ingyen csak a lakóhely szerinti körzeti fogszakorvos láthat el.

Esetleg meg lehet próbálni ingyen, ott ahol tanuló fogorvosok dolgoznak tanári felügyelettel (kevés embert fogadnak egy nap, néha hónapokat kell várni, mert elég hosszú idő egy kezelés, minden munkafolyamatot megnéz a tanár).

2016. febr. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem,köszi
2016. febr. 11. 14:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!