Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha én fogszabályzót szeretnék,...

Ha én fogszabályzót szeretnék, akkor ennek mi a menete és kihez forduljak?

Figyelt kérdés
tudom h fogszabályozo orvoshoz de én 14 éves korig voltam bejelentve gyerekfogorvoshoz,most már nincs fogorvosom akihez mehetnék ezzel .. kihez menjek?:)
2008. szept. 18. 18:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy magánorvoshoz akarsz menni, vagy nem. Ha állami intézménybe, akkor először is el kell menni az sztk-ba a sima fogorvoshoz (ha falun laksz, lehet, hogy ott is van fogorvos) és ő ad beutalót a fogszabályzásra. Azért arra számíts, hogy a fogszabályzóra 1-2 évet várni kell.

Ha magánorvosra van pénzed, akkor meg kinézel egyet a telefonkönyvből, és felhívod, elmondod, hogy kérnél időpontot, mert szeretnél fogszabályzót.

2008. szept. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nálunk úgy van, hogy ki kell keresni, hogy körzetileg melyik fogorvoshoz tartozom (ezt meg tudják mondani bármelyik fogorvosi rendelőben, mármint amelyik nem magán, hanem sima. Ott is megkérdezheted, ahová jártál eddig. De sok helyen ki van írva hogy melyik utca hová tartozik. Ott megnézik a fogaidat, megmondják, hogy kell-e fogszabályzó, aztán adnak beutalót és megmondják, hogy hová kell menni. Nem biztos, hogy annyit várni kell, nekem három hónap alatt meglett anno.

Amúgy hány éves vagy? Sulifogászat nincs nektek?

2008. szept. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!