Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályzót szeretnék, hogy...

Fogszabályzót szeretnék, hogy éreztessem ennek fontosságát idehaza?

Figyelt kérdés

Szüleim abszolút nem fogékonyak a témára, de számomra nagyon fontos lenne a rendezett mosoly. Hogy lehetne belevágni?

17/f


2010. márc. 29. 18:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Mondd el a tapló szüleidnek, hogy 18 éves kor alatt ingyen van a fogszabályzás!
2010. márc. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
azért taplónak nem nevezném őket... de mégis mindig minden fontosabb ennél, nem is tudom, hogy említsem meg
2010. márc. 29. 18:50
 3/5 anonim ***** válasza:
Jó, bocsi, csak felmérgel, mikor valakinél nem a gyerekek az elsők. 17 éves vagy, állj ki magadért, mert hidd el, senki más nem teszi meg érted, és nehogy azt gondold, hogy a szüleiddel lesz a legnehezebb.
2010. márc. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Hát hogy ingyen van az azért túlzás. Nekem is kb. 16.5 évesen lett és nem volt ingyen, kb. 40 ezer Ft volt a készülék (amit nekünk kellett fizetni, igaz asszem több részletbe). Aztán kb. 2-3 havonta is fizetni kellett 3-4000 Ft-ot, amikor cseréltek valamit. Majd végül 18 ezer Ft-ért megvehettük az éjszakai fogszabályzót.Persze ez csak a hagyományos "fém" fogszabályzó, semmi flanc. De amúgy ezt nagy részben támogatja a TB, de akkor sincs teljesen ingyen. De ha betöltöd a 18-at akkor fizethetsz rendesen. Egyszerűen menj el egy fogorvoshoz és mond el, hogy mit szeretnél, ő majd tovább küld szakemberhez (van külön fogszabályzós fogorvos). A szüleidnek meg mond meg, hogy neked fontos az, hogy szépek legyen a fogaid. Ennyi.
2010. márc. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én 20 vagyok és most tetetek én is. Hát qvára drága, mondjuk nálam azért elég nagy gondok vannak. A két bölcsesség fogamon kívül még két fogat kell húzzanak.
2010. márc. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!