Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyi ideig kéne hordanom...

Mennyi ideig kéne hordanom éjszakai fogszabályozót, hogy a mosolyom "tökéletes" legyen? 17/L

Figyelt kérdés
Nagyjából egyik fogam sem úgy áll ahogy kéne elől. Állandó fogszabályozót pedig nem szeretnék egyéb önbecsülési problémák miatt (melyre nem kérek véleményt :(, köszönöm)

2016. febr. 1. 22:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Pedig az éjszakai nem fogja rendesen helyrepakolni a fogaidat.
2016. febr. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ezt egy fogorvos meg tudja mondani!:)

De lehet nem is fog kelleni, csak kihúzza 1 fogadat és helyreigazodnak.


Önbecsülési probléma? Ne aggódj, a fogszabályzódtól nem leszel csúnyább....sőt....nagyon sok srácnak bejönnek az ilyen csajok, nekem pl. nagyon gyengéim a fogszabályzós lányok!:D

Vagy mi a probléma?

2016. febr. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
"csak kihúzza 1 fogadat és helyreigazodnak" - ez sajnos vagy szerencsére nem így működik. A kérdező már 17 éves, nagyjából megállt a növésben a feje/állkapcsa. Vagy elfogadod, hogy 1-2 évig fogszabályzód lesz (van már szinte láthatatlan is), vagy tovább élsz a szabálytalan fogaiddal meg az önbecsülési problémáiddal.
2016. febr. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#3: Én 21 éves vagyok, de a fogorvosom nekem is azt mondta, hogy talán 1 fogamat ki kell húzni, és akkor helyreigazodhat :) Szóval.....
2016. febr. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 be you in your way válasza:
Szerintem fog kelleni neked is állandó. Nekem egy és fél éve van éjszakaim segítettek de a bal szemfogam még így is feljebb van a jobbtól meg az első középső (nem tudom hogy hívják) bal rá volt nőve a jobbra. Most márciusban megyünk állandót a felső fogsoromra tetetni. Azt mondják egy év és leveszik. Majd meglátjuk.
2016. febr. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!