Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Miért van hányingerem fogmosás...

Miért van hányingerem fogmosás után?

Figyelt kérdés

Szörnyen rossz, közben és utána iszonyatos hányingerem van. Szerintem a fogkrém íze miatt, akármilyen fogkrémet próbáltam ki egyszerűen nem bírom az ízét. Emiatt nem is tudom alaposan megmosni a fogaim, mert rövid időn belül öklenfezni kezdek és abba kell hagynom. Utánaolvastam ennek, nem nyelek fogkrémet, nem dugom túlságosan hátra a fogkefét.. Járt már valaki hasonló cipőben? Van erre valami megoldás? Szinte megkeseríti a reggeleim és az estéim és már két fogam ki is lyukadt. Nem is emlékszek, hogy kezdődött.... Kicsit mindig rosszul voltal tőle, de pár éve lett rosszabb

18/L


2016. jan. 31. 04:38
 1/1 anonim válasza:
Jó lenne tudni milyen márkákat próbáltál eddig ki. Rengeteg féle van, pl.Sensodyne-t használtál? Létezik már fogtabletta is. Lush a neve, keress rá neten. Össze kell rágni, majd fogat mosni ahogy máskor. Hagyományos vagy elektromos fogkefét használsz?
2016. jan. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!