Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hogyan lehet fehérebb a...

Hogyan lehet fehérebb a fogam? 13/l

Figyelt kérdés
Sziasztok! Elég sárgák a fogaim.13 éves vagyok és szeretnék a fogaim szinen változtatni. Fogorvos nélkül, elektronikai eszközök nélkül. Kérlek segitsetek! Köszönöm
2016. jan. 25. 19:42
 1/2 ReniVagyok:3 válasza:

Szia.

Nekem is sargak voltak a fogaim. Eloszor kiprobaltam mindenfele fogkefet ami nem jott be, ezert elmentunk fogorvoshoz es azt mondta hogy nem a fogkrem szamit hanem a fogmosas. Napi 3x es idezem "tudni kell fogat mosni". Min 3perces fogmosasok. Ezeket megcsinaltam es nekem hasznalt. Most nyaron elmentem fogfeheritesre ami nekem nem volt draga mert 18ev alatt vagyok (mint te). Azt mondtak 1evig fog tartani a feherseg. Most eppenseg feherek a fogaim.(attol meg kell fogat mosni)


16 eves vagyok es lany

2016. jan. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a Schönheits weiß fogkrémet, utána a lila színű Dontodent szájvízzel öblíts! Mindkettő DM-ben kapható.
2016. febr. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!