Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Az asszisztensek miért bámulna...

Az asszisztensek miért bámulnak mindig az ember szájába mikor szinte semmi dolguk sincs?

Figyelt kérdés
2015. dec. 9. 10:35
 1/5 anonim ***** válasza:
De, nekik ez a dolguk. Ott kell lenniük készenlétben, nem állhatnak félre nézelődni, csak mert téged zavar, hogy a fogorvosnál benéznek a szádba.
2015. dec. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért lenne ez baj? Attól még, hogy nem ő a fogorvos, lehet, hogy érdekli, sőt, szerintem ez tök normális, hogy szeretné látni, van amikor a fogorvosok tök el is magyaráznak nekik dolgokat. Azért az, hogy semmi dolguk, az elég meredek kijelentés, valakinek kell az orvosok keze alá dolgozni, nem kis segítség, hogy ők ott vannak.
2015. dec. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

:D Nálam is mindig ez van.

Kb 5-6 fogorvosnál jártam már és az asszisztens is belebámul a számba. Nem tudom miért. Gondolom érdeklik a lyukas fogak ...

2015. dec. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mert pl ő fogja az elszívót, látnia kell mit csinál a doki, hogy hová tegye, mit adjon majd, fogja a fejed húzásnál, adjon különböző eszközöket, előkészítsen téged, letöröljön ezt azt rólad, vizet adjon öblögetéshez, előtte is járhat egy lépéssel, ha összeszokottak, tudja mit kell készítenie a dokinak, hogy gyorsan és gördülékenyen menjen minden, a doki sokszor nem hagyhat ott téged pl egy tűvel a fogadban, mert kell valami... sok helyen ők csinálják a fogkőleszedést is (végzettséggel persze)!
2015. dec. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy a szádba bámul? Nekem végig csukva van a szemem.
2021. febr. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!