Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Létezik olyan h valakinek nem...

Létezik olyan h valakinek nem nőnek ki a bölcsesség fogai?

Figyelt kérdés

2015. dec. 1. 20:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
előfordul
2015. dec. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Igen, létezik, Sőt olyan is előfordul hogy Öregkorban, vagy középkorban jön ki. Egyszer hallottam olyat is hogy valaki már elvesztette a fogait és a kivehető protézis alatt nőtt ki.


Ha nincs meg a fogcsírád nem lesz bölcsességfogad. ŐSzintén szólva nagy mázlista akinek nincs.

2015. dec. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nőknél gyakoribb.
2015. dec. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
66%
Nekem nem nőtt ki. (38 éves vagyok)
2015. dec. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A fogorvosomnak nincsenek. :D Várta, várta, nem jött. Aztán megnézték és nincs neki.
2015. dec. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nekem a fogorvos megmondta még kisiskolás koromban, fogröntgen után (fogszabi miatt) hogy felül soha nem lesz, alul meg olyan "mélyen van" hogy lehet ki sem fog jönni. Ettől függetlenül a jobb alsó 21 évesen kezdett (pár hónapja) kijönni, már a fele kint van. :D Mondtam is ma anyámnak, hogy bölcsnek érzem magam, de nem vette a poént.

Egyébként van, hogy egyáltalán nincs - röntgenen megmondják, de olyan is, hogy van, de nem nő ki, vagy nagyon késön, 30 fölött de akár 40-50 évesen.

2015. dec. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)


Pár hete már fájdogál az ínnyem és meg is van dagadva azon a helyen ahol a bölcsesség fognak kellene kinőnie. Voltam vele dokinál és azt mondta h semmi baja nincs, de ennek ellenére még mindig fenn áll a probléma. Másik dokihoz meg csak a jövő héten tudok elmenni. Fogalmam sincs h miért fáj, gondoltam a bölcsesség fogra de a doki azt mondta h szerinte nem az. Valaki tud segíteni h ez mi lehet?

2015. dec. 1. 20:32
 8/11 anonim ***** válasza:
Anyukám 57 éves és nem nőttek ki a bölcsességfogai.:)
2015. dec. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem némelyik kinőtt, némelyik nem. De mondta is a biosztanárunk, hogy nem mindenkinek nő ki.
2015. dec. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem baleset miatti opt röntgen kimutatta, hogy még a csírái sincsenek meg. Nagyon örülök neki igazság szerint, egy gonddal kevesebb :)
2015. dec. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!