Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kiesett műfogat hogyan csinálj...

Kiesett műfogat hogyan csinálják meg?

Figyelt kérdés

Másik fogorvoshoz megyek mert aki megcsinálta az egy hóhér.

Hogyan csinálják meg? És ami a legfontosabb: Kapok inyekciót? (Csak mert nem akarom de ha fájna akkor persze tudom hogy muszáj...)



2015. nov. 13. 22:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Kiesett múfog? Ez mit takar?
2015. nov. 14. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt hogy látható helyen tört ki az igazi fogam, és meg lett csináltatva csak szarul és kiesett az a műfog
2015. nov. 14. 09:14
 3/6 anonim ***** válasza:
kicsit konkretizálhatnád: korona, mini implant, clips, egyéb? Egyébként mindent megcsinálnak, csak a bankkártyáidat vidd magaddal!^^
2015. nov. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem értek hozzá mi vagyok én fogorvos? xd

Bankkártya? Az mi? :D (Ne vedd komolyan de am 18 vagyok csak, hogy lenne bankkártyám...)

2015. nov. 14. 11:37
 5/6 anonim ***** válasza:

Akkor miért nem egy fogorvost kérdezel, drága?

Meglepő módon az interneten keresztül nem látunk be a szádba, nem látjuk, hogy mi volt ott, illetve mi maradt meg - ebből kifolyólag fogalmunk sincs hogy hogyan kellene megcsinálni. Más módszer kell egy sima letörött tömésre, az íny alá törött fogra, vagy ha egy csapos fogmű törött el (ha gyökérkezelt akkor injekció nem kell)...

Hozzáteszem bármelyik fajtájú fogfelépítés (különösen ha gyökérkezelés is volt) törékennyé teszi a fogat, a fogorvosod maximum abban hibázott hogy nem tájékoztatott erről kellő figyelemmel.

2015. nov. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Annyit tudok hogy gyökérkezelt volt...
2015. nov. 14. 16:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!