Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Normális az hogyha a fogtömés...

Normális az hogyha a fogtömés után fáj a fogam?

Figyelt kérdés
3 fogamat tömték be 3 nappal ezelőtt, érzéstelenítő nélkül, és akkor utána nem fájt a fogam , de ma kb. másfél órája az egyik elkezdett fájni és azóta fáj bár egy kicsit enyhült azóta ( gyógyszer nélkül ) ez ilyenkor normális ? vagy menjek vissza a fogorvoshoz ? egyébként a tömés sem fájt annyira utána meg főleg, azóta eltelt 2 nap és egyszer sem fájt, de most estére elkezdett fájni 1 kicsit

2015. okt. 30. 22:00
 1/4 anonim válasza:
Alapból is, de 3 fog esetében főleg.
2015. okt. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mármint,hogy ez alapból is normális ? Egyébként köszi a választ
2015. okt. 30. 22:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem jellemző sima fogtömés után 3 nappal fájdalom, ha nem múlik hétfőig, akkor menj vissza az orvoshoz, lehet, hogy azt a fogadat gyökérkezelni kell.
2015. okt. 31. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tegnap estére már csak 1 kicsit fájt ma reggelre úgy keltem fel, hogy abszolút nem fájt, de még az eddigi érzékenység is elmúlt evés közben legalábbis nem éreztem, most el vagyok vele, nem tudom miért fájt este, köszi a választ
2015. okt. 31. 13:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!