Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Lehet kapni "bolti" fogszabály...

Lehet kapni "bolti" fogszabályzót? Amit csak esténként kell bevenni? (Orvos nélkül)

Figyelt kérdés

Nagyon idegesít a fogam. Akárhányszor orvosnál voltam, mindig azt mondták hogy tökéletes a fogam. De azt nem veszik észre, hogy kettő darab fogam tökre kiáll?? (Legelől a 2 első metszőfogam mellett az egyik jobb, a másik bal oldalt az első)

Ebay-on láttam pár fogszabályzót. A lényeg, hogy nem szeretnék dokihoz menni és nem akarom ezt a 'vasat' tetetni a számba. Csak olyat amit pl esténként be veszek és annyi. Annyira nem vészes aafogam, elölről nem is látni, de oldal nézetből már eléggé idegesít.

A válaszokat előre is köszi.



2015. okt. 14. 17:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Az éjszakai fogszabályzót is a te fogsorod alapján kell készíteni.
2015. okt. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%

Bolti fogszabályzó, megáll az eszem...

Tényleg ilyen hülye emberek vannak?

2015. okt. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Akkor nem lesz fogszabályzóm.... multkor is mutattam az orvosnak ès még csak nem is érdekelte. Azt mondta "óó az nem probléma.."

Van olyan, hogy kinövöm? Lehet hogy annyira nem vészes és kinőhetem?

15/F vagyok és már nem is emlékszem, olyan régóta kiáll egy kicsit a fogam.

2015. okt. 14. 17:59
 4/8 A kérdező kommentje:

Kedves második. Van értelmes mondani valód is vagy csak dicsekedni jöttél a nagy agyaddal?

Amúgy nem láttad a "" jelet?

Azért írtam így mert apám is most volt fogorvosnál és úgy hívta az új fogsorát, hogy "bolti fog"

Probléma ezzel?

2015. okt. 14. 18:02
 5/8 anonim ***** válasza:
80%

A hangsúly nem a boltin van.

Nem dereng valami, hogy ahány ember, annyi fogsor, és annyiféle probléma lehet az alakjával, így rohadtul nem lehet egységes "fogszabályzót" gyártani, csak egyedit?

2015. okt. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Menj másik fogorvoshoz.

Pénzért megcsinálnak bármit, még olyat is olvastam, hogy színes beragasztott fogszabályzót kapott valaki akinek tényleg nem volt szüksége rá, de az menő.

2015. okt. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Színeset azért nem szeretnék hogy minél virítóbb legyen köszi :D
2015. okt. 14. 20:47
 8/8 anonim ***** válasza:
Elell menni másik fogosrovhoz.
2015. okt. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!