Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Körzeti fogorvost lehet...

Körzeti fogorvost lehet váltani? Vagy ha nem, van valami cím ahova jelezni/írni lehet hogy váltani szeretne egy egész falu fogorvost?

Figyelt kérdés

A fogorvosunk túlzás nélkül mondhatom életveszélyes. Kb minden második ember szájsebészeten, vagy a kórházban köt ki miatta. Nekem terhesség alatt elég sokat romlottak sajnos a fogaim, s ez az orvos is csak rontott rajta. Egyet "túlfúrt" (icipici lyuk volt rajta, aztán megszólalt "hoppá, ezt most már inkább kihúzom")Beletörte, de nem szólt, fogorvosi ügyeleten hónapokkal később derült ki hogy már az ínyemet szúrják át a kis fog és gyökérdarabkák. Vannak akinek vattalabdát hagyott a tömés alatt, amitől begyulladt,van akinek a rossz melletti jót húzta ki stb. Eddig nem hallottam még jó véleményt róla. Pici baba mellett személy szerint nem szívesen adnék ki magánorvosra és különben is, nemcsak én, az egész falunk retteg tőle. Aki járna fogorvoshoz, így az se mer. Szóval kérésem lenne, valami kiskapu amivel válthatnék, mert hozzá biztosan nem megyek vissza, viszont megszeretném őrizni a szép fogaim. Vagy egy olyan szerv akinek írni lehet,s kérni hogy a falu más körzethez tartozhasson.


Köszönöm



2015. szept. 17. 20:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Forduljatok ÁNTSZ-hez.
2015. szept. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
sehogy
2015. szept. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ez gondolom olyan, mint a körzeti orvos. Szerintem bárhova átjelentkezhetsz.
2015. szept. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!