Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ti mit tennétek a helyemben?...

Egy naaagy fan kérdése:

Ti mit tennétek a helyemben? (fogszabályzó)

Figyelt kérdés

Lehetőség lenne rá, hogy fogszabályzót kapjak, de ahhoz 4 fogamat ki kéne húzni. Rettentően alacsony a fájdalomküszöböm, már előre rettegek. Mit csináljak?

13/L



2015. júl. 13. 22:27
1 2
 1/13 anonim válasza:
Nekem egy hónapja van fogszabályzóm. Nekem is 4 fogat kell kihúzni. Már fent kihúztak kettőt és még lent is muszály. A foghúzástól ne félj. Nem fáj amikor húzza, és ha profi a fogorvosod akkor utána sem fog egy csöppet sem fájni. ;) Sok sikert! És az a foghúzás ha minden jó akkor nem lesz több mint egy perc.
2015. júl. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Kaptál érzéstelenítőt? Attól félek... Tűfóbiám van. :(
2015. júl. 15. 01:43
 3/13 anonim válasza:
Kaptam. Egy picit éreztem hogy szúrja de nem vészes! :)
2015. júl. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem vészes... Az oltásra is mindenki ezt mondja, csak én halok bele. :(
2015. júl. 15. 15:08
 5/13 anonim válasza:
De csak egyszer érzed, mert azután máris elkezd abban a pillanatban hatni. Nekem kétszer vagy háromszor szúrt bele, de csak az elsőt éreztem.
2015. júl. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
És ha elrontja?
2015. júl. 19. 13:37
 7/13 anonim válasza:
Mivel? Az csak annyi hogy bele szúrja az injekciót, vársz, vissza leülsz a székbe, kinyitod a szád és kihúzza azután mehetsz el. Ezen nincs mit elrontani mert ez nem egy tömés vagy gyökérkezelés. :)
2015. júl. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
A szurit elronthatja. Volt már velem. :/
2015. júl. 20. 13:32
 9/13 anonim válasza:
Mikor fogják amugy kihuzni a fogad? Mit rontott el neked azon a szurin? Lázítanod kell. Vedd ugy hogy nem te vagy az elso akinek 4 fogat kell kihuzni. Nekem peldaul jovo héten mennek kihuzni a 3.-at, szerintem nem kell félned. Nekem mielőtt rakták volna fel a fogszabit akkor raktak olyan gumikat a fogaim közé de az nagyon rossz volt, de túl élte eddig mindenki.
2015. júl. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Beadott a bőrgyógyász kb. 10 érzéstelenítő szurit amik nagyon fájtak és nem is működött

Brr

2015. júl. 23. 12:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!