Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Par napja faj a tomott fogam. Es?

Par napja faj a tomott fogam. Es?

Figyelt kérdés
Par napja faj volt egy idoszak amikor rasem birtam harapni. most ennyire mar nem faj viszont ilyen lukteto zsibbado erzest erzek. Valamint az inyemben is erzek fajdalmat de mar nem olyan eroset mint tegnap elott. Gyokerkezelni fogjak?:s
2015. jún. 23. 08:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Valószínű, de mielőbb menj el, mielőtt még jobban elkezd fájni és dagadni az arcod.
2015. jún. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
az lesz ma elmegyek. csak nem tudom mitol csillapodott a fajdalom. koszi a valaszt:)
2015. jún. 23. 08:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha megszűnik a fájdalom azt jelenti hogy elhalt az ideg. De ez csak egy ideig tart, utána szépen ráterjed a gyulladás a gyökércsúcs körüli szövetekre és akár a csonthártyára is, a fájdalom meg csak erősebb lesz. Ne várj vele, most azonnal menj fogorvoshoz!
2015. jún. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
azt az informaciot kaptam hogy a novo bolcsesseg fog okozza a problemakat
2015. jún. 24. 00:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!