Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Lehet még ebből valami?

Lehet még ebből valami?

Figyelt kérdés
Ma voltam fogászaton, és azt mondta, hogy fogdoki, hogy ezen nincs mit javítani ki kell húzni....Elmondtam neki, hogy doktornő nagyon félek az ilyen helyzetektől,még csak a töméshez vagyok szokva....ezért tett bele egy próbatömést,és már nem fáj a fogam tőle(előtte, lyukason, fáj telég rendesen) lehet rá számítani, hogy fájni fog még? mert azt mondta, ha fáj, akkor egyből húzás lesz.

2015. jún. 9. 18:40
 1/1 anonim válasza:
Igen lehet! Amúgy létezik már altatásos foghúzás, igaz elég drága ha jól olvastam 10000 Ft minden megkezdett fél óra(lehet helyenként eltér) , de legalább nem érzed .Amúgy szerintem a húzás jobb , mert akkor utána az már biztos nem fog fájni többet . Nekem is húzták már fogamat , alig éreztem valamit a zsibbadáson kívül , csak azt hallottam ahogy tekerte vagy mit csinált a fogammal , szóval nem vészes , nem kell tőle félni :)
2015. jún. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!